Jesteśmy rodzimą firmą technologiczną działającą na rynku inwestycyjnym, naszym główny zadaniem jest wspieranie klientów z zakresu nowych technologii, optymalizacji energetycznych integracji rozwiązań. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów.

Jako partner biznesowy firmy ENERTIG TECHNOLOGIES S.R.O. będącej czeską spółką dostarczającą technologie IoT i systemy analityczno-informacyjne przeznaczone do kompleksowego zarządzania sieciami energetycznymi na rynki Czech, Polski i Słowacji.  ENERTIG TECHNOLOGIES powstał jako projekt startupowy przez zorganizowanie grupy doświadczonych menedżerów i programistów, którzy od dawna działają w branży energetyki, i wykorzystujemy wyłącznie własny kapitał.

Choć skupiamy się głównie na klientach z segmentu MŚP, gmin i firm obiektowych, w naszym portfolio można znaleźć również produkty i usługi przeznaczone dla gospodarstw domowych.

Technologie i aplikacje ENERTIG są wynikiem doświadczenia naszego zespołu programistów i bezkompromisowo odzwierciedlają wymagania energetyków i zwykłych użytkowników. W ten sposób pomagamy firmom uzyskać niezwykle przydatne dane o ich zakładach.
Nasze zaawansowane narzędzia wykorzystujące analitykę predykcyjną, sztuczną inteligencję i sieci neuronowe zwiększą wartość Twojej firmy.
Podstawowym elementem opłacalnego zarządzania każdą operacją lub budynkiem jest zaawansowane zarządzanie energią. Jednak duża część społeczeństwa i środowiska biznesowego widzi za tą etykietą jedynie nacisk na obniżenie ceny energii, co jest w istocie bardzo ograniczonym i błędnym poglądem. Optymalizacja zużycia, poszukiwanie zbędnego zużycia energii, źródeł o niskiej efektywności czy też ochrona urządzeń i sieci energetycznej, ostatecznie przynosi dużo większe oszczędności finansowe.

ENERTIG jest zupełnie inny dzięki ujęciu technologicznemu inteligentnie połączonym z analitycznym systemem zarządzania energią. Naszym celem jest dostarczanie technologii typu smart i świadczenie przyjaznych dla użytkownika usług analizy energetycznej o najwyższej jakości, które przyniosą naszym klientom wzrost zysków.
Dostęp do wszystkich funkcjonalności uzyskuje się za pośrednictwem portalu klienta ENERTIG, który stanowi analityczną aplikację internetową z bardzo czytelnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.
Wyróżnij się z tłumu i dołącz do zadowolonych użytkowników naszych produktów i usług.